G E Preinertz olja

209987

PREINITZ, Gustav Evert (1890-1938): Fruktstilleben med fåglar, signerad G.Ewertz, olja på duk, 130x80 cm

Konst, Måleri

Rum 4

G E Preinertz olja

Budhistorik (7 bud)
963127
3 200
962592
962591
2 600
962590
962589

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.