Anders Zorn etsning

209981

ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,8x29,5 cm

Gulnad

Monter 1

Anders Zorn etsning

Budhistorik (9 bud)
963981
966569
963981
2 800
966567
2 600
963981

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.