Bägare silver Danmark

209929

MARGRETHEBÄGARE, sterlingsilver, Danmark, A. Michelsen Copenhagen, delvis förgylld dekor, höjd 8,5 cm, vikt ca 175 g

Smärre repor/slitage

Silver

Monter 2

Bägare silver Danmark

Budhistorik (15 bud)
970858
1 800
969319
1 700
970857
1 700
969319
1 600
970855

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.