Arvid Pettersen oljemålning

209921

PETTERSEN, Arvid (Norge, född 1943): Interiör med figur, signerad på baksidan AJP, olja på duk, 44,5x30 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Arvid Pettersen oljemålning

Budhistorik (4 bud)

960119
957995
1 400
957994
1 300
957993

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.