Einar Nerman färgoffsetlitografier

209897

NERMAN, Einar (1883-1983): (4 st) Mapp - Barn, signerade Nerman, färgoffsetlitografier, ca 46x31 cm

Rum 3

Budhistorik (15 bud)
970021
969776
950
970020
950
969776
900
969735
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.