Johan Petterson färgserigrafi

209894

PETTERSON, Johan (född 1957): "Landskap", signerad och daterad -94, 132/150, färgserigrafi, 38x50 cm

Fack 7

Johan Petterson färgserigrafi

Budhistorik (2 bud)

969378
967891

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.