Bo Larsson färglitografi

209890

LARSSON, Bo (född 1945): Landskap, signerad Bo Larsson, 42/190, färglitografi, 47x64 cm; oramad

Fack 18

Bo Larsson färglitografi

Budhistorik (6 bud)
968754
700
968576
650
968576
550
968753
500
968576

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.