Oskar Bergman akvarell

209849

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Gotland" motiv från Högklint, signerad och daterad Oskar Bergman Gottland juni 1930, akvarell, 35,5x50 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (3 bud)

970057
2 800
963259
960116

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.