Spelbord 1800-talts andra hälft

209840

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, höjd 76, 97x42 cm

Fläckar, fanérlagningar

Rum 2

Budhistorik (15 bud)
968380
950
971089
950
968380
900
971088
850
968380

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.