Thure Wallner oljemålning

209839

WALLNER, Thure (1888-1965): Älg, signerad Th. Wallner, olja på pannå, 31x24 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (11 bud)
969312
3 200
969145
969145
2 800
968592
2 600
969142
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.