Madeleine Pyk oljemålning

209832

PYK, Madeleine (född 1934): Sydländskt motiv med figurer, signerad M. Pyk, olja på duk, 34x31 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (24 bud)
968996
5 800
966730
5 600
966134
5 400
962514
5 200
959682
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.