Arthur Bianchini oljemålning

209830

BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Stockholmsmotiv från Rålambshovsparken, signerad och daterad Arthur Bianchini, olja på duk, 50x72 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Arthur Bianchini oljemålning

Budhistorik (11 bud)
967269
3 600
966177
966176
966175
1 400
965186

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.