Byrå 1800-talets första hälft

209821

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i ben, höjd 88, 97x50 cm

Fanérskador, fläckar, en skadad nyckelbussning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 9

Byrå 1800-talets första hälft

Budhistorik (15 bud)
970395
1 900
970392
1 800
970374
1 700
970388
1 700
970374
1 400

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.