Bord Louis XV-stil

209811

HALLBORD, med låda och skrivskiva i sarg, Louis XV-stil, 1900-tal, rik intarsiadekor, beslag i mässing, höjd 71, 35x28 cm

Obetydliga ytskador

Rum 5

Bord Louis XV-stil

Budhistorik (50 bud)
968534
8 400
968538
8 200
968534
7 400
968536
7 200
968534
6 400

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.