Fåtölj 1800-talets andra hälft

209809

FÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt

Fanérskador

Rum 7

Budhistorik (22 bud)
968217
968772
1 900
968217
1 800
968746
1 700
968217
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.