Byrå masurbjörk

209784

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanér i masurbjörk, beslag i mässing, höjd 93, 91x42 cm

Fanérskador, slitage, nyckel saknas

Rum 15

Byrå masurbjörk

Budhistorik (3 bud)

968171
4 400
958044
4 200
958044
2 400

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.