Skåp med jalusi

209732

SKÅP med stenskiva, 1800-tal, jalusi samt dörr, mahognyfanér, höjd 84, 37x37 cm

Skadad nyckelskylt, ej tillhörande nyckel, slitage

Rum 12

Skåp med jalusi

Budhistorik (7 bud)
968458
968254
550
968102
500
967729
450
966500

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.