Karmstolar stolar Chippendale

209722

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 2 st, varav en 1800-tal resterande 1800-tal, Chippendale, mahogny, klädsel i gul plysch

Sprickor, lagningar

Rum 12

Karmstolar stolar Chippendale

Budhistorik (2 bud)

965920
955783

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.