Pottskåp gustaviansk stil

209717

POTTSKÅP, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérade i mahogny, höjd 81, 46x31 cm

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Glasskivor medföljer

Rum 5

Pottskåp gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
969506
4 600
969504
4 400
969502
4 200
968744
969501
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.