Henri Matisse färlglitografi efter collage

209708

MATISSE, Henri (1869-1954), efter : "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin 50, litografi efter collage, 42x91 cm; oramad

Rum 9

Budhistorik (22 bud)
968783
1 600
968760
968782
968760
1 300
967013

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.