Jerzy Potrzebowski oljemålning

209699

POTRZEBOWSKI, Jerzy, Polen (1921-1974): Katt, signerad J. Potrzebowski, olja på duk, 94x51 cm
Inköpt på Bohmans Konsthandel Ab - Konstfynd AB

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (27 bud)
969453
3 800
969451
3 600
969451
3 400
969449
3 200
969449

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.