Roland K Nilsson blandteknik

209689

NILSSON, K Roland (född 1942): Kvinna med blommor, signerad och daterad 1967, blandteknik på papper, 50x65 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 9

Roland K Nilsson blandteknik

Budhistorik (6 bud)
968820
550
961005
500
968016
450
961005
968014

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.