Paraplyställl

209684

PARAPLYSTÄLL, 1800-talets slut, gjutjärn, höjd 61 cm

Färgslitage

Diverse, Möbler

Rum 4

Paraplyställl

Budhistorik (15 bud)
967651
950
967656
900
967651
850
967653
967651
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.