Hjalmar Grahn pastell

209646

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): (2 st) Siri Maria Laurent (Grahn) (1877 - 1963) samt Motiv från Rio de Janeiro, signerade och daterade Hj. Grahn 1917 samt 1913, pastell, 31x25 resp 25x22,5 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Hjalmar Grahn pastell

Budhistorik (16 bud)
968860
1 900
959282
1 800
968858
1 800
959282
1 700
968857
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.