Del av flipperspel Sonic "Prospector"

209640

POLYKROMT GLAS, del av flipperspel, 1970-tal, Sonic, "Prospector" (Helan och Halvan), 65x72 cm

Smärre slitage

Diverse, Leksaker

Rum 1

Del av flipperspel Sonic

Budhistorik (2 bud)

963984
957410

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.