Krukowskaja Zoia oljemålning

209637

ZOIA, Krukowskaja (1903-1999): Sydamerikansk flicka, signerad Zoia, olja på pannå, 41x32,5 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Krukowskaja Zoia oljemålning

Budhistorik (2 bud)

967246
957160

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.