Vas Willem de Moor

209559

VAS, Flygsfors, Willem de Moor, 1940, signerad Flygsfors W. de M-40 103, vid basen underfång i grönt, blästrad dekor av två ansikten, höjd 21 cm

Obetydlig kantnagg

Glas, Konstglas

Monter 25

Vas Willem de Moor

Budhistorik (4 bud)

962479
550
962446
500
961188
956207

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.