Brita Nordencreutz oljemålning

209552

NORDENCREUTZ, Brita (1899-1982): Sydländsk villa, signerad B Nordencreutz , olja på duk, 27x35 cm;

Konst, Måleri

Fack 5

Budhistorik (2 bud)

968452
968406

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.