Gunnar Greiber olja

209549

GREIBER, Gunnar (1919-2011): "Aftonbrand", signerad Greiber, olja på duk, 120x120 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Gunnar Greiber olja

Budhistorik (26 bud)
968563
3 800
968556
3 600
968561
3 600
968556
3 400
968559
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.