EWK tuschteckning

209538

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Strejkrätt, signerad och daterad EWK 71, tusch, bladmått 40x50 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschteckning

Budhistorik (2 bud)

978833
977234

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.