EWK tuschteckning

209529

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Moder Svea omringad av Curt Nicolin och Leif "Blomman" Blomberg, signerad och daterad EWK 80, tusch, bladmått 46X61 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschteckning

Budhistorik (5 bud)
968836
500
967982
450
966760
967981
966760

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.