EWK tuschteckning

209526

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Sjukhuskorridor, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 44x44 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschteckning

Budhistorik (2 bud)

969651
967947

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.