EWK tuschsteckning

209524

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Västbanken, signerad och daterad EWK 78, tusch, bladmått 51x67 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschsteckning

Budhistorik (7 bud)
969064
600
969061
550
969058
500
968970
450
967911

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.