EWK collage

209522

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Kung Carl XVI Gustaf, signerad och daterad EWK 78, tusch och collage, bladmått 49x61 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK collage

Budhistorik (5 bud)
966855
966780
966641
500
962428
450
957247

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.