EWK Gandhi tuschteckning

209521

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Mahatma Gandhi, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 31,5x44 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK Gandhi tuschteckning

Budhistorik (1 bud)

957120
2013-10-09 19:02:58

2013-10-16 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.