Gunnar Svenson oljemålning

209518

SVENSON, Gunnar (1892-1977): Blommor, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 60x49 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 3

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
961448
850
966998
961448
750
955592
700
955592
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.