Gösta Werner litografier

209517

WERNER, Gösta, (1909-92): (3) Nautiska motiv, signerade, färglitografier, 43x30 cm vardera; oramade

Rum 9

Gösta Werner litografier

Budhistorik (1 bud)

962743
2013-10-13 11:08:10

2013-10-16 kl 14:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.