Victor Axelson oljemålning

209516

AXELSON, Victor (1883-1954): "Landskap-Vaison-la-Romaine", signerad och daterad V. Axelson -42 eller 49, olja på duk, 51x62 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form 1993, utställningskatalog 779

Smärre ytrispor

Konst, Måleri

Rum 13

Victor Axelson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
967723
967721
950
967722
950
967721
900
967677
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.