Gunnar Svenson oljemålning

209514

SVENSON, Gunnar (1892-1977): "Bergianska Trädgården/sommardag", signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 73x92 cm;
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 3

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
967116
966761
1 400
966759
1 300
966146
966145

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.