Randi Fisher akvarell

209511

FISHER, Randi (1920-1997): Figurkomposition, signerad och daterad Randi F.-48, akvarell på papper, 22x22 cm;
PROVENIENS: Färg och Form

Gulnader

Konst, Måleri

Rum 9

Randi Fisher akvarell

Budhistorik (2 bud)

958021
955981

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.