Gunnar Zetterström oljemålning

209502

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Torghandel från Östermalmstorg, signerad G.Zetterström 1941, olja på pannå, 49x58 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (21 bud)
967298
3 400
967299
3 200
967298
967294
2 800
967292
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.