Madeleine Pyk olja

209489

PYK, Madeleine (född 1934): "BAH", signerad M. Pyk, olja på duk, ca 34x35,5 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (5 bud)
957080
4 800
967500
4 600
957080
4 400
967499
4 200
957080

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.