Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

209398

GEGERFELDT, Wilhelm von (1844-1920): Höstvy, olja på duk, ca 66x43,5 cm
signerad och intygad av hans sterbhus

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (3 bud)

967879
961892
1 900
955820

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.