Stig Claesson pastell

209388

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson 81, pastell, ca 51x39 cm

Konst

Fack 16

Stig Claesson pastell

Budhistorik (24 bud)
966884
2 400
967443
2 400
966884
967442
966884
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.