Gerhard Larsson oljemålning

209387

LARSSON, Gerhard (född 1910): "I ateljen", signerad och daterad Gerh. Larsson 35, olja på duk, 26x20 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Gerhard Larsson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
967476
1 300
967129
967475
967129
900
962441
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.