Spegel 1800-tal

209384

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd ca 170 cm

Speglar

Rum 12

Spegel 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
966302
966256
966256
1 900
966277
1 800
966256
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.