Peter Dahl färglitografi

209378

DAHL, Peter (född 1934): CM Bellman ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 41x28 cm

Fack 13

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (18 bud)
965645
1 700
965671
1 600
965645
965291
1 400
965077
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.