Glas 1800-tal

209371

GLAS, 5 st., 1800-tal, höjd ca 6-14 cm

Delvis nagg

Glas

Monter 18

Glas 1800-tal

Budhistorik

2013-10-15 kl 14:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.