Bord 1800-tal

209367

BORD, 1800-tal, s.k. cakestand, bemålad, kinesiserande dekor, höjd ca 89 cm

Slitage, skador/genomgående sprickor

Rum 10

Bord 1800-tal

Budhistorik

2013-10-15 kl 14:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.