Bord 1800-tal

209366

BORD, 1800-tal, barockstil, hexagonal form, stenskiva, träskuren dekor av bl a akantusblad, tassfötter, höjd ca 60 cm

Slitage, fot med skada/större bortfall

Rum 1

Bord 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
966000
964879
964876
900
959123
959120
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.